Darmowy streczing w studio! Czwartki 19:30

Drodzy Klienci!

Od 13 kwietnia w czwartki w godzinach 19:30-20:15, w studio na Czystej 4, startują darmowe zajęcia ze strecznigu, prowadzone przez stażystkę z Akademii Wychowania Fizycznego. Kurs potrwa do końca maja 2017.
Na zajęcia obowiązują zapisy na mail studia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zajęcia prowadzi Eugenia Niekiwajko, studentka 1 roku studiów magisterskich w Akademii Wychowania Fizycznego ze specjalnością są Techniki relaksacyjne w rekreacji.
Eugenia o sobie...

Przyjechałam do Polski 3 lata temu i 1,5 miesiąca uczyłam się języka polskiego w Warszawie. Wcześniej studiowałam 2 lata na Filologii Rosyjskiej u siebie w domu, na Białorusi, w Brześciu.

Sport jest faworytem wśród innych zainteresowań, uwielbiam zajęcia Fitness, pływanie, zdrowe odżywianie, czytanie książek. Obecnie chodzę na kursy języka angielskiego. Także zdobywam wiedzę odnośnie zdrowego odżywiania i wysiłku fizycznego i jaki to ma wpływ na organizm człowieka.

W przyszłości widzę siebie jako trenera zajęć Fitness lub trenera personalnego. Będę do tego dążyć.

 

Zapraszam Was serdecznie

Agata