10. Karnawał Flamenco Wrocław 19. - 28. stycznia 2018

10. Karnawał Flamenco Wrocław

19. - 28. stycznia 2018

Karnawał Flamenco Wrocław ma swoje 10. urodziny!!! Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że i w tym roku możemy zaprosić Wrocław na 10 dni zabawy ze sztuką flamenco, tańcem, muzyką, śpiewem, kulturą! Zaczynamy już 19. stycznia!

Gośćmi naszej 10. edycji będą znakomity tancerz z Sevilli – David Pérez oraz świetny gitarzysta, urodzony w Madrycie, mieszkający w Sevilli – Javi „El Cuadrao”. Na finał 10. Karnawału Flamenco, w niedzielę 28. stycznia 2018, będzie można ich podziwiać na scenie klubu PROZA, w jubileuszowym koncercie wraz z wrocławską tancerką La Rositą (Agata Makowska) oraz sewilskim śpiewakiem, mieszkającym we Wrocławiu – Niño Soto.

Tegoroczny Karnawał pełen jest ciekawych aktywności i fascynujących gości, po raz pierwszy w historii imprezy, nasze działania dedykujemy też najmłodszym, zapraszając ich na warsztaty tańca z Florentyną Cieślik i Ewą Krawczuk - duet Fuerza Flamenca oraz warsztaty kulinarne i plastyczne z autorką książki „¡Ole! Hiszpania dla dociekliwych” i blogerką (hiszpanskiesmaki.es), Moniką Bień – Königsman. Z okazji jubileuszowej edycji przygotowujemy też wystawę fotografii tańca flamenco, znakomitej fotografki mody i akcji - Lindy Parys oraz limitowaną serię plakatów fotograficznych z jej pracami. Ponadto w programie lekcje tańca i rytmu dla dorosłych, lekcja otwarta dla publiczności- by podejrzeć, jak ćwiczy się w szkole flamenco oraz wyjątkowe wydarzenie – flamencowy „flash-mob”, do którego zapraszamy wszystkich chętnych (uczymy prostego układu na filmiku w internecie od 10 stycznia lub na bezpłatnym warsztacie 24 stycznia w Kisęgarni Hiszpańskiej).

10. Karnawał Flamenco Wrocław otworzą i zamkną dwa koncerty: Gala SUENOS - pokaz tancerzy ze STUDIO SUENOS oraz jubileuszowy koncert flamenco, w którym na scenie zobaczymy aż  trójkę artystów z Hiszpanii i tancerkę z Polski.

Na pewno będzie wesoło i temperamentnie, jak zawsze! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem, którego premiera lada dzień. Informacje o biletach i zapisy na bezpłatne wydarzenia: www.suenos-flamenco.com / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.