RENESANS FLAMENCO / maj-sierpień 2021

Prezentujemy trzymiesięczny (maj - sierpień 2021) projekt RENESANS FLAMENCO, który jest zaproszeniem do powrotu na "tierra flamenca" już od maja 2021! *Możecie też wziąć udział tylko w jednym lub dwóch miesiącach zajęć. 

W jego ramach mamy trzy propozycje:

1/ nowy kurs stacjonarny flamenco w SUENOS, będący propozycją zajęć z techniki i krótkiej nowej choreografii na poziomie open. To propozycja szczególnie dla tych z Was, którzy "wypadli" ze swych choreografii w tym roku szkolnym. Zajęcia w soboty 11:30-13:00 w siedzibie SUENOS. Zajęcia prowadzi Agata Makowska.

2/ kurs TEORIA FLAMENCO online (platforma Zoom): autorskie wykłady Florentyny Cieślik, która pisze o tym cyklu tak:
"Będąc na studiach w Hiszpanii uczęszczałam na zajęcia, które nazwano Teoría de la Literatura. Chociaż w nazwie miały słowo teoria, materiał nie opierał się wyłącznie na teorii. Przedstawiano nam historię, nurty, zmiany w literaturze oraz ważne dla danych obszarów osoby... Właśnie coś takiego chciałabym Wam zaproponować, zajęcia z szerokorozumianej Teorii Flamenco. Wiedza na temat tej sztuki jest tak samo ważna jak umiejetność tańczenia czy grania, to dzięki tym informacjom (nie raz bardzo ciężkim do zdobycia) flamenco staje się całością, która ma sens. Pogłębianie wiedzy teoretycznej stało się moją pasją i pozwoliło mi jeszcze bardziej pokochać flamenco - i właśnie tym chciałabym Was zarazić. Zaczniemy od omówienia pochodzenia tej sztuki, przeanalizujemy teorie na temat jej korzeni i wraz z upływem czasu zagłębiać się będziemy w coraz to nowsze dzieje i informacje o palos i ważnych artystach."
Zajęcia odbywać się będą we wtorki 19:00-19:45 na platformie Zoom (a dla chętnych, którzy nie mogą uczestniczyć o wskazanej porze, będziemy nagrywać te spotkania i wysyłać link do odtworzenia później).

3/ zdalna technika flamenco open z Agatą Makowską w formie 45minutowych, nagranych lekcji do wielokrotnego odtworzenia do miesiąca po nagraniu (platforma Zoom) Technika open, "bez butów", rogrzewka, technika ruchu, rąk, kroki użyte jako ćwiczenia techniczne. Filmy będziemy dostarczać w piątki popołudniu.

opłaty za miesiąc:

& jeden kurs online: Teoria lub Technika : 100 pln/ 4*45min
& dwa kursy online: Teoria i Technika : 180 pln/ 2*4*45min
& kurs stacjonarny technika i choreografia : 180 pln / 4*90min
& jeden kurs online i kurs stacjonarny : 260 pln / 4*45min & 4*90min 

info i zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub u Agaty 501765636