Pokazy flamenco

JEDYNY TAKI ZESPÓŁ FLAMENCO: taniec, śpiew i gitara na żywo!!!
Agata Makowska "La Rosita" - taniec
El Nino Soto - śpiew
Damian Kowaliński - gitara

KONCERT

Zawodowe tancerki i wspaniała atmosfera. Pokazy tańca, które ożywią i upiększą imprezy oraz spotkania, wprowadzając w nie magicznego ducha inspiracji Duende. Z przyjemnością uzupełnimy program Państwa imprezy o pokaz tańca oraz naukę podstawowych kroków flamenco, która może być doskonałym wprowadzeniem do dalszej zabawy i integracji.

DSC 0029

Działamy na rynku tanecznym w Polsce od 8 lat jako szkoła flamenco STUDIO SUEÑOS oraz od kilkunastu lat jako indywidualne artystki. Występujemy na wydarzeniach kulturalnych i imprezach, targach, etc. Raz do roku organizujemy Karnawał Flamenco we Wrocławiu, podczas którego można tańczyć z nami, uczyć się tańca i poznać sekrety kultury flamenco.

la rosita
fot. Linda Parys / Fu-Ku.pl

La Rosita 
- założycielka STUDIA SUEÑOS szkoły flamenco oraz MORNING MOVEMENT Pilates Studio we Wrocławiu, tancerka, instruktorka tańca flamenco i orientu, pracy z ciałem oraz Pilatesu.
Swoją edukację taneczną rozpoczęła jako dziecko od baletu klasycznego, naukę flamenco podjęła w 1998 roku we Wrocławiu u Grażyny Adamczyk - Lidke (MDK Krzyki), następnie podczas licznych warsztatów i wyjazdów uczyła się u hiszpańskich, niemieckich i polskich nauczycieli flamenco, m.in.: Laura la Risa (Berlin), Elias Morales Perez (Barcelona), Marta Dębska (Warszawa), Shoshi Israeli (Madryt "Cobena Flamenco"), Dolores Gimenez (Madryt, Asociacion Cultural "Carmen Amaya"); La Tati (Madryt, Amor de Dios), Amelia Vega (Madryt), Teo Barea (Barcelona), Belen Maya (Festival de Jerez), Maria Moreno (Cadiz), Angel Atienza i Adela Campallo (Sevilla). Co roku odwiedza Sevillę, Madryt lub Jerez w poszukiwaniu inspiracji i szkolenia się u najlepszych nauczycieli.
Doświadczenie sceniczne zdobywała występując w zespołach: Manos y Tacones, Ritmo Flamenco - prowadzonych przez Grażynę Adamczyk - Lidke, Sueno Andaluz Roberta Gawrona, Cocotier oraz własnych projektach: Doce Manos, Dos Hermanas i Flamencomagia/Flamencomaquia. Dziś solowa tancerka i choreografka.
W latach 2005 - 2010 prowadziła Szkołę Flamenco "Sueños" przy Operetce Dolnośląskiej we Wrocławiu, współpracowała z wrocławskim "Domem Tańca Pałacyk", Akademią Tańca " Alhambra " w Gliwicach i Teatrem "A" z Gliwic oraz ze Studiem Baletu Marii Kijak przy Operze Wrocławskiej.
Od 2010 roku prowadzi własne STUDIO SUEÑOS, gdzie uczy tańca i prowadzi warsztaty tańca, ruchu i pracy z ciałem. Pomysłodawczyni i organizatorka Wrocławskiego Karnawału Flamenco, który w 2013 roku miał swoją piątą pełną edycję.

flamenco 254

COMPANA SUEÑOS - zespół taneczny STUDIA SUEÑOS szkoły flamenco, utworzony w 2009 roku. Compana reprezentuje STUDIO na prezentacjach szkół flamenco, występuje podczas imprez takich, jak Karnawał Flamenco, czy wrocławskie prezentacje flamenco. Jej skład to pięć do dziewięciu tancerek z co najmniej 5-cio letnim stażem nauki sztuki flamenco.

zachęcamy do kontaktu w celu otrzymania oferty pokazów: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.